Bağcıl’da yabancılar netleşiyor

Bağcıl’da yabancılar netleşiyor

Süper Lig’de geçtiğimiz sezona nazaran daha geniş bir kadro kurarak hem lig maratonunda rahat olmak, hem de iddialı bir konumda yer almak adına çalışmalarını sürdürüyor.

Transferde Sabri ve Raif Selden kardeşler yanında kaleci Türkkan Delideniz ve savunmasını güçlendirmek için Kadir Hakel ile anlaşan Bostancı Bağcıl, yabancı oyuncu tercihini en kısa sürede tamamlamak istiyor.

Bulgar deniyorlar

İki Bulgar oyuncuyu idmanlarında denemeye tabi tutan teknik direktör İltaç Karayel, kararsız olduğunu ifade ederek ya onlar kalacak veya başka oyuncu alıp transfere nokta koyacağız dedi. Karayel, Bulgar oyunculardan daha iyisini bulmaları halinde değişiklik yapmayı düşündükleri için bazı arayışlarının devam ettiğini söyledi.

Kamp sonrası kendi sahalarında lige hazırlandıklarını ifade eden tecrübeli teknik adam, transferinde sorun yaşanan Kadir konusunda kulübü Türk Gücü ile anlaştıklarını ve rahatladıklarını belirterek bu oyuncunun idmanlardaki performansından da memnun olduğunu savundu.

Bostancı Bağcıl Teknik Direktörü İltaç Karayel, lige kadar Baf Ülkü Yurdu, Yenicami, Serdarlı ve Denizli ile hazırlık maçı oynayacaklarını ve yeni sezona hazır bir duruma geleceklerini vurguladı.