Binatlı şaha kalktı (2-0)

Binatlı şaha kalktı (2-0)

Bu sezon iyi bir kadro kuran ve hedef büyüten Binatlı ligin ilk maçında aldığı galibiyetten sonra dünde sahasında güçlü rakibi Düzkaya’yı 2-0 mağlup ederek yoluna devam dedi

YER: Güzelyurt zafer Stadı

HAKEMLER: Ali Özer, Serkan Kuşabbi, Sabriye Atikoğlu

BİNATLI: Yunus, Ayhan, Okan, Berkem, Sertaç, Hasip, Hüseyin Sarro (Necip), Reşat (Salih), Mehmet (Burç), Yasin, Ömer DüZKAYA: Mehmetemin, Serdar, Hüseyin Şefki, Türkay, Ercan, Yağış, Hüseyin Türk (Beyhan)(Uğur), Bekir, Salih, Menteş, Çağan (İbrahim)

Güzelyurt Zafer stadında oynanan haftanın zorlu maçında Binatlı konuk ettiği güçlü rakibi Düzkaya’yı 2-0 mağlup ederek 6 puanla zirve yarışına devam dedi.

Karşılaşmanın ilk devresi her iki takımında karşılıklı atakları ile geçti anacak gol sesi çıkmadı. Karşılaşmanın 25.dakikasında Düzkaya penaltı kazandı. Atışı Bekir gole çeviremedi ve Düzkaya büyük fırsatı harcamış oldu. İlk devre 0-0 sona erdi.

İkinci devrede Binatlı daha derli toplu ne istediğini bilen bir oyun ortaya koydu ve oyuna yeni giren oyuncular takımını galibiyete taşıdı. Önce oyuna yeni giren Burç ile 62.dakikada 1-0 öne geçen Binatlı 88.dakida bu kez yine oyuna yeni giren Salih Düzbeyaz ile skoru 2-0 yaptı ve maçtan 3 puanla ayrılmayı başardı.

KAYNAK Detay