“Bomba gibi döneceğiz”

“Bomba gibi döneceğiz”

Mağusa Türk Gücü, Bolu Gerede’deki kampını sürdürüyor

EROL, UĞUR VE NURETTİN’DEN MESAJ VAR:

MTG futbolcularından Erol, Uğur ve Nurettin, Bolu Gerede’deki kamptan taraftarlarına mesaj gönderdi. Futbolcular kamp çalışması ve takımın ortamından duydukları memnuniyeti dile getirirken, “Kampta her geçen gün idmanların dozunu artırarak adaya bomba gibi döneceğiz. Amacımız el ve gönül birliği ile MTG’yi en iyi yere taşımak olacaktır” dedi

Yeni sezon çalışmalarına geç başlayan ancak farkı kapatmak adına Bolu’da kampa giren Mağusa Türk Gücü, kampta her geçen günü en iyi şekilde değerlendiriyor.

Bolu Gerede kampında güç depolayan ve hazırlıklarını sürdüren Mağusa Türk Gücü’nde hedef sezona en iyi şekilde hazırlanmak.

“En iyi şekilde döneceğiz”
Kamp çalışmalarını değerlendiren Mağusa Türk Gücü futbolcularından Nurettin Gecekuşu, Uğur Gök ve Erol Aksunlar’ın da ortak görüşü kampın en iyi şekilde devam ettiği yönünde.Yeni sezon öncesinde kamp çalışmalarından son derece memnun olan Erol, Uğur ve Nurettin arkadaşlarının da sesi olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Çok iyi çalışıp aradaki zaman farkını kapatmaya çalışıyoruz. Kampta her şey iyi gidiyor. Tüm futbolcu arkadaşlar olarak iyi kenetlenmiş durumdayız. Geçen sezonu aratmayacak kalitede futbolcular olacağımızı bir kez daha göstereceğiz. Amacımız el ve gönül birliği ile MTG’yi en iyi yere taşımak olacaktır.”

Ayrıca kampta günde çift idman yapan futbolcular, Türkiye Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdman Yurdu ile beraber ayni tesislerde iki gün geçirdiklerini ve idmanlarının da bir kısmını izleme şansı bulduklarını ifade ederek bu nedenle mutlu olduklarını söylediler.

Mağusa Türk Gücü futbolcuları, kampta her geçen gün idmanların dozunu artırarak adaya bomba gibi döneceklerinin altını da çizmeyi ihmal etmediler.