Çağaloğlu: “Çetinkaya taraftarını maça bekliyoruz”

Çağaloğlu: “Çetinkaya taraftarını maça bekliyoruz”

Bu akşamki derbi maçı öncesi gazetemize konuşan Çetinkaya Teknik Direktörü Erol Çağaloğlu, hedeflerinin derbiden puanla çıkmak olduğunu söyledi.

K-Pet Süper Lig’in 3. haftasında Cumartesi oynanması gerekirken kötü hava koşulları nedeniyle bu akşama ertelenen Lefkoşa’nın kritik derbisi, Çetinkaya-Yenicami karşılaşmasını gazetemize değerlendiren Teknik Direktör Erol Çağaloğlu, özellikle Çetinkaya taraftarlarına seslenerek “Taraftarımızdan daha önce yaşanan olumsuzluklara bir son vermelerini istiyoruz. Çetinkaya taraftarlarını takımlarına destek olmaları için maça bekliyoruz” dedi.

Çağaloğlu, Çetinkaya-Yenicami karşılaşmalarının uzun yıllardır kritik derbiler arasında olduğunu ve karşılaşmaların gollü geçtiğini söyledi. Yenicami derbisine bayramdan sonra 2 antrenmanla hazırlandıklarını ifade eden Çağaloğlu, hedeflerinin kötü geçen iki haftanın ardından bu maçtan puan veya puanlar almak olduğunu kaydetti.

Çetinkaya taraftarlarına bir de mesaj yollayan Erol Çağaloğlu, “Çetinkaya taraftarlarından daha önce yaşanan olumsuzlukları unutmalarını istiyoruz. Taraftarlar kulüplerine sahip çıksınlar. Tüm Çetinkaya taraftarını bu hafta Lefkoşa Atatürk Stadı’na bekliyoruz” şeklinde konuşurken, derbinin her iki takım için de centilmenlik ve dostluk içinde geçmesi temennisinde bulundu.