Çelik: “Zor maç olacak’’

Çelik: “Zor maç olacak’’

Erman Çelik: “Denizli birinci lige yeni çıkmış, koşan ve mücadele eden bir takım. Bu hafta kendi sahamızda mücadele edeceğiz, ancak zor bir maç olacağı kesin”

K-Pet Birinci Lig ekiplerinden Göçmenköy 5. hafta mücadelesinde konuk olduğu Dumlupınar’ı 2-0 gibi net skorla geçerken 6. hafta mücadelesinde ligin yeni ekiplerinden Denizli ile karşılaşacak. Göçmenköy’ün genç ve başarılı teknik patronu Erman Çelik, gazetemize açıklamalarda bulundu.

Erman Çelik, Dumlupınar deplasmanına çıkmadan önce 4. hafta kendi evlerinde çıktıkları Yalova maçında iyi mücadele etmediklerini, bu yüzden mağlup olduklarını, ancak Dumlupınar’a gitmeden önce kesinlikle takım olarak kenetlendiklerini ve bu maça galip ayrılma hedefiyle gittiklerini, maç öncesinde iyi bir hava yakaladıklarını belirtti.

Denizli ile bu hafta kendi sahalarında yapacakları maçı sorduğumuz Göçmenköy teknik patronu, “Bir önceki hafta Dumlupınar’a nasıl hazırlanmışsak Denizli’ye de 4 antrenmanla hazırlanıp iyi bir hava yakalayıp maça çıkmayı hedefliyoruz” dedi.

Ligde Dumlupınar’ı mağlup ederek 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetle 10 puanla 5. sıraya yükselen Göçmenköy, Denizli maçında da galip gelerek seri yakalamak istiyor.