Centilmen Ligi’nin liderleri Doğan, Binatlı ve Baf

Centilmen Ligi’nin liderleri Doğan, Binatlı ve Baf

2014-2015 Futbol Sezonu CentilmenLig puan durumu, Disiplin Kurulu’nun 4. hafta maçlarında verilen cezaları değerlendirmesinden sonra belli oldu.

Dördüncü haftanın sonunda Süper Lig’de Doğan Türk Birliği, Birinci Lig’de Binatlı ve İkinci Lig’de Baf Ülkü Yurdu liderlik koltuğunda yer aldı.
Süper Lig Centilmenlig’de lider değişmedi ve -5 ceza puanıyla Doğan Türk Birliği yerini bu hafta da korudu. 2. sırada ikini haftayı tamamlayan Cihangir GSK ve 3. sırada yer alan Gençler Birliği SK 11’er ceza puanıyla yerlerini korurken, Lapta TBSK takımı 21 ceza puanıyla 4. sırada yer aldı.

1.Lig CentilmenLig’de 3. haftayı 2. sırada tamamlayan Binatlı YSK takımı -5 ceza puanıyla bu hafta liderlik koltuğuna yerleşti. Geçtiğimiz haftanın lideri Türk Ocağı ise 11 ceza puanıyla 2. sırada yer alırken, Düzkaya KOSK takımı 17 ceza puanıyla 3. sıraya yükseldi.

2.Lig CentilmenLig’de lider değişmedi. Baf Ülkü Yurdu takımı 8 ceza puanıyla yerini korudu. 2. sıradaki Ozanköy’ün 17 ceza puanı bulunurken, Tatlısu HOSK takımının 24 ceza puanı bulunuyor ve 3. sırada yer alıyor.

A2 Süper Lig CentilmenLig’de -40 ceza puanıyla Doğan Türk Birliği lider durumda halen. 2. sırada Yenicami’nin -14 ceza puanı var. -5 ceza puanıyla da Serdarlı 3. sırada yer alıyor.

A2 1.Lig CentilmenLig’de liderlik koltuğu kıyasıya yarışa sahne oluyor. Akıncılar GSK ve Binatlı YSK 7’şer ceza puanıyla yarışıyor. Geçitkale GSK 15 ceza puanıyla 3. sırada.

A2 2.Lig CentilmenLig’de liderlik bir kez daha el değiştirdi. Doğancı -9 ceza puanıyla yeni lider. Önceki haftanın lider takımı Türkmenköy ise -8 ceza puanıyla 2. sıraya geriledi. Tatlısu ve Baf Ülkü Yurdu takımları 5’er ceza puanıyla 3 ve 4. sırada yer alıyor.

süper

1.

2.

KAYNAK Haberal Kıbrıslı