Çıldırtan teklif! Almanya sallanıyor…

Çıldırtan teklif! Almanya sallanıyor…

Alman model Jordan Carver, ülkesinin milli yıldızı Reus’a inanılmaz bir teklifte bulundu. Jordan Carver’ın ilginç teklifi Almanya’da büyük yankı uyandırdı. 

2011 yılından bu yana ehliyetsiz araba kullanan ve geçtiğimiz hafta yakalanan Borussia Dortmund’un yıldız oyuncusu Marco Reus’a 540 bin avro para cezası verilmiş ve ehliyet alması yasaklanmıştı.

Bunun üzerine günlük ihtiyaçlarında dahi araba kullanamayacak olan Reus’a ilginç bir teklif geldi. Ünlü Alman model Jordan Carver, Reus’un şoförü olabileceğini iletti.  Olay Alman medyasının birinci başlığı haline geldi. Geçtiğimiz günlerde ehliyetsiz araba kullandığı ortaya çıkan yıldız futbolcu Marco Reus’a 540.000 € civarinda bir ceza kesilmesinin ardından Alman model Jordan Carver’ın yaptığı açıklama bomba etkisi yarattı.

Ünlü Alman model Jordan Carver, Borussia Dortmund’un yıldız oyuncusu Marco Reus’a seslenerek, “Özel şoförün olabilirim” mesajı gönderdi. Ünlü model, Twitter üzerinden gönderdiği mesajında, “Sevgili Marco, senin 7/24 şoförün olabilirim. Fakat şu şartımı kabul etmelisin: Borussia Dortmund’u bırakıp Bayern Münih’e geçecek ve hayranı olacaksın” ifadelerini kullandı.

Twitter’da 125 binden fazla takipçisi olan 28 yaşındaki modelin bu teklifi, takipçileri arasında da tartışma yarattı. Jordan Carver’ı takip eden Borussia Dortmund ve Bayern Münih’li futbolseverler sosyal medya üzerinden tartıştı. Marco Reus ise henüz güzel modelin teklifine yanıt vermiş değil!