Davulcu, kara kara düşünüyor

Davulcu, kara kara düşünüyor

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından düzenlenen 2014-2015 Futbol Sezonu K-Pet Süper Ligi’ne iyi bir başlangıç yapan Lefke Türk Spor Kulübü, ligin üçüncü haftasında dış sahada karşılaşacağı Cihangir karşılaması öncesinde kadro sıkıntısı yaşıyor.

Ciddi sakatlığı nedeniyle 4 hafta oynamayacak olan Aykut Esmeraslan’ı “savunmanın temel taşı” olarak nitelendiren Lefke Teknik Direktörü Toygar Davulcu kara kara düşünmeye başladı.

“Daha ikinci haftada kadro sıkıntısı yaşamaya başladık diyen Teknik Direktör Davulcu, “Aykut Esmeraslan’ın yokluğu, takım için büyük sorun” şeklinde konuştu.

Zaten sakatlığı devam eden ve iki hafta daha kadro yer alamayacak olan Rahmi Çelik’in yanına bu kez de Aykut Esme-raslan’ın eklendiğine dikkat çeken Toygar Davulcu, “Cihangir karşılaşması öncesinde kadro çıkartmakta ciddi sorun yaşıyoruz. Ümit ediyorum ki, bu sporcuların yerine forma giyecek olan futbolcularımız karşılaşmaya iyi hazırlanır ve sakat iki futbolcumuzun yerlerini biraz olsun doldururlar” diyerek ümitlerini seslendirdi.

Lefke Türk Spor Kulübü geçtiğimiz sezon Cihangir ile dış sahada oynadığı karşılaşmada 1-1 berabere kalmış, kendi sahasında ise, rakibini 1-0 mağlup etmişti.