Devecioğlu: “Zor bir maç olacak”

Devecioğlu: “Zor bir maç olacak”

K-Pet Süper Lig’de mücadele veren Serdarlı Spor Kulübü’nün Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu, Pazar günü kendi evlerinde konuk edecekleri Mağusa Türk Gücü karşılaşmasını değerlendirdi.

Haberal Kıbrıslı’ya konuşan Sedat Devecioğlu, Pazar gün MTG ile yapacakları maçın zor mücadele olduğunu söyledi. MTG’nin sezona kötü başladığını, ancak son iki haftada toparlandığını ifade eden Devecioğlu, rakiplerinin iyi paslaşarak ve organize bir oyun sergilediğini kaydetti.

Maça 4 antrenman yaparak hazırlandıklarına da değinen Serdarlı Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu, kendi sahalarında, kendi seyircileri karşısında iyi bir oyun sergileyeceklerini ve maça, kazanmak için çıkacaklarını söyledi. Devecioğlu, oyuncularından Ümit, Salih ve Emrah’ın cezalı, menisküs ameliyatı olan Mustafa Yorgancı’nın ise henüz iyileşmediğini ifade ederek, Serdarlı takımının eksiklerine rağmen kendi seyircisi önünde iyi bir oyun sergilediğini ve maçı kazanacaklarına inandığını belirtti.

Serdarlı taraftarlarını tribünlerdeki yerini almaya davet eden Devecioğlu, mücadelesi ve temposu yüksek olacak olan Serdarlı – MTG karşılaşmasında taraftarlarına takımlarına destek olmaları çağrısında bulundu.

TARAFINDAN abbas elmas
KAYNAK haberal kıbrıslı