Ersoy Birkan Tenis Turnuvası başlıyor

Ersoy Birkan Tenis Turnuvası başlıyor

Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü’nün geleneksel olarak düzenlediği Geleneksel Ersoy Birkan 12 Yaş Anı Turnuvası için geri sayıma başlandı.

Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü, uzun bir aranın ardından Kıbrıs Türk Tenis Federasyonu takviminde yer alan, puanlı “Geleneksel Ersoy Birkan 12 Yaş Anı Turnuvası”nı gerçekleştirme kararı almıştır.” denildi.

Gazimağusa Tenis Kulübü’nün açıklaması şöyle:

“Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü, uzun bir aranın ardından Kıbrıs Türk Tenis Federasyonu takviminde yer alan, puanlı “Geleneksel Ersoy Birkan 12 Yaş Anı Turnuvası”nı gerçekleştirme kararı almıştır.

Turnuvaya katılım şartları; 30 tl tutarındaki katılım ücreti yanında, yaş kategorisine uygun olmaktır. Karşılaşmalar, 1 – 2 Ekim ve 8 – 12 Ekim tarihleri arasında yapılacak olup, hepsi saat 16:00’da başlayacak ve GMB’nin ‘Palm Beach’ bölgesindeki tenis kortlarında yer alacaktır.

Katılın bugün saat 14.00 de sona erecektir. Kura çekimi yarın saat 18:00 da GMBTK binasında gerçekleştirilecek. Kayıt yaptırmak ve diğer konularda daha detaylı bilgi edinmek için 0533 8652902 ve 0533 8587008 numaralı telefonlara müracaat edilebilir.