“Futbolu bırakma noktasına geldim”

“Futbolu bırakma noktasına geldim”

Trabzonspor’un kaptanı Onur Recep Kıvrak, İstanbul Başakşehir maçının ardından zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’un başarılı kalecisi ve kaptanı Onur Recep Kıvrak, İstanbul Başakşehir ile 1-1 berabere kaldıkları mücadelenin ardından sert konuştu ve maçın hakemine büyük tepki gösterdi. 26 yaşındaki milli kaleci, yaşananlar nedeniyle futbolu bırakma noktasına kadar geldiğini belirtti.

Onur Recep Kıvrak’ın sert açıklamaları şu şekilde:

“Bu zamana kadar demeçlerimde hakemleri kullanmadım. Buna kesinlikle bakılmasını istiyorum. Öyle bir şey ki yediğimiz golden önce kesinlikle faul var. Devam ettiriliyor. Maç esnasında bir şeyler söylüyorsun, tahrik edici gülümsemeler, bir şeyler, başımdan git falan demeler…”

“TRABZON BU ÜLKEDE DEĞİL Mİ?”

“Neyin mücadelesini veriyoruz ki burada. Trabzonspor Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bir takımıdır. Avrupa’da ülkemizi destekliyoruz. Puanlar alıyoruz. Bizim sayemizde Şampiyonlar Ligi tehlikesi ile karşılaşmıyor takımlarımız. Trabzonspor, bu ülkeden hakikaten çıkarıldı mı? Ben mi bilmiyorum?”

“FUTBOLU BIRAKMA NOKTASINA GELDİM”

“Biz ülkemizin takımıyız. Türkiye Cumhuriyeti’nin takımıyız. O kadar güvensiz bir ortam var ki… Neyin mücadelesini vereceğiz? 26 yaşındayım. Maalesef neyin mücadelesini veriyoruz. Futbolu bırakma noktasına geldim. Bu futbolu oynamak istemiyorum. Yıllardır aynı şeyler. Hep aynı şeyler. Vallahi billahi sıkıldım. Gerçekten çok sıkıldım.”