“Gelsinler ve Çetinkaya’yı düzeltsinler”

“Gelsinler ve Çetinkaya’yı düzeltsinler”

Süper Lig ekiplerinden Çetinkaya bayramdan sonra genel kurula gidiyor.

BULUTOĞLULARI İSTİFASINDAN DÖNMEYECEK

Çetinkaya Başkanı Cemal Bulutoğluları önceki gün yapılan dayanışma gecesinde istifa ettiğini açıklayarak geceye damga vurmuştu. Bunun üzerine dün Havadis’e açıklama yapan Bulutoğluları, istifasından kesinlikle geri dönmeyeceğini belirterek, bayram sonrasında genel kurula gidileceğini açıkladı. Bulutoğluları, “Gelsinler ve Çetinkaya’yı düzeltsinler” dedi

KKTC futbolunun en köklü kulüplerinden “Efsane” lakaplı başkentin sarı-kırmızılı ekibi Çetinkaya, genel kurula hazırlanıyor.

Ligin ilk haftasında Lefke karşısında 8-1’lik skorla ezici bir mağlubiyet yaşayan ve 3 oyuncusu kırmızı kart gören Çetinkaya’da işler yolunda gitmiyor.

Tarihinin en ağır yenilgilerinden birini alarak lige kötü giren sarı-kırmızılı kulüpte, maddi imkansızlıklar ve Çetinkaya’ya gönül verenlerin kulübe destek vermemesi başkan Cemal Bulutoğluları’nı istifaya sürükledi.

Dayanışma gecesine, istifa damga vurdu

Önceki gün kulüp lokalinde yapılan dayanışma gecesinde katılımın oldukça az olması sonucu Cemal Bulutoğluları da isyan bayrağını çekti.

Kulübün yalnız bırakıldığını gerekçe gösteren başkan Cemal Bulutoğluları, istifasını sunarak dayanışma gecesine damga vurmuştu.

Gelsinler ve Çetinkaya’yı düzeltsinler

Bunun üzerine dün Havadis’e açıklama yapan Cemal Bulutoğluları, istifasından kesinlikle geri dönmeyeceğini söyleyerek, genel kurula gidileceğini belirtti.

Bulutoğluları, “Benden artık bu kadar. Ben geçici bir başkanlık yaptım. Bugüne kadar yalnız bırakıldım ve destek görmedim. Bayramdan sonra genel kurul yapacağız. Beni yalnız bırakanlar gelsinler ve Çetinkaya’yı düzeltsinler” dedi.