Gençler Birliği galibiyet diyor

Gençler Birliği galibiyet diyor

Ahmet Ogan: “İlk yarıda yeterli puan toplamamız gerektiğine inanıyorum. Lefke karşısında üç puan almak için elimizden geleni yapacağız.”

K-Pet Birinci Lig takımlarından L.Gençler Birliği Cumartesi günü İskele Cumhuriyet Stadı’nda Lefke’yi konuk ediyor. Teknik direktör Ahmet Ogan yönetiminde Pazartesi ve dün çalışan L.Gençler Birliği yarın son idmanını yapacak. Gazetemizin sorularına yanıt veren teknik direktor Ogan, İskele’de zor bir maç olacağını, Lefke’nin zirveye oynayacak güçte bir takım olduğuna inandığını belirterek, İskele’de üç puan almak için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.

Ogan: “Yenmek zorundayız”

Ahmet Ogan açıklamasına şöyle devam etti: “Lefke dokuz puanda da olsa iyi bir takım ve zirve için iddialı olduğunu düşünüyorum. İyi ve güçlü bir takım. Bence İskele’de zor bir maç olacak. Bu maçtan sonra DTB ve YAK ile oynayacağız. Zorluk derecesi yüksek maçlarımız var. Bu nedenle kredimizi artırmamız gerekir ve galip gelmemiz gerekiyor. İlk yarıda yeterli puan toplamamız gerektiğine inanıyorum. Lefke karşısında üç puan almak için elimizden geleni yapacağız.”

TARAFINDAN yusuf karayusufoğlu
KAYNAK haberal kıbrıslı