İhanetin bedeli ödenecek

İhanetin bedeli ödenecek

Gönyeli Başkanı Mustafa Palaz, Y.Boğaziçi maçı öncesi yabancılar futbolcular Mufondo ve Jeffrey’nin yaptıkları davranışın ihanet olduğunu ve bunun bedelini ödeyeceklerini söyledi.

Bu iki yabancı futbolcunun Gönyeli’nin sözleşmeli oyuncusu olduğunu ifade eden Başkan Palaz, KTFF’nin bize verdiği hakkı kullanarak 3.yabancı futbolcuyu kadromuza katmak için girişimlere başladıklarını ancak bunu kendilerine sorun eden Mufondo ve Jeffrey bizden ekstra bir peşinat daha talep ettiler ve aksi halde forma giymeyeceklerini söyleyerek bize rest çektiler.

Başkan Palaz, Gönyeli’den büyük kimse olamaz ve bizde gerekeni yaparak bu oyuncuları kadro dışı bıraktık dedi. Jeffrey bir büyük hata daha yaparak B.Bağcıl başkanını arayarak kendisini transfer etmesini söyledi ancak karşılık alamadı. Benim oyuncularımın alın terine ihanet eden her kim olursa olsun cezasını çekecek diyen Başkan Palaz, bu yabancıları kadro tutacağını ve bir yabancı daha transfer edeceğini söyledi.

Palaz, Tekin Birinci’nin kendilerine getirdiği Alex ismindeki yabancıyı geçen hafta denediklerini ayrıca MTG’nin lisanslı oyuncusu olan Conte ile de görüştüklerini ve MTG yönetimi ile de görüştükten sonra kararlarını vereceklerini söyledi.

Sözlerinin sonunda ise Başkan Mustafa Palaz, Y.Boğaziçi maçında ki performanslarından dolayı da teknik heyet ve futbolcularına teşekkür ederek sözlerini noktaladı.