İskele’de ses seda yoktu!

İskele’de ses seda yoktu!

İlk haftaya 1-0’lık Gönyeli galibiyeti ile başlayan Gençler Birliği, Şampiyon Yenicami’ye 6-2 mağlup olan Lapta’yı konuk etti. Her iki takımın gol arayışları sonuç getirmeyince, karşılaşma başladığı gibi golsüz tamamlandı. Her iki takımın da gol arayışlarından sonuç çıkmadığı karşılaşmada, takımlar ikinci haftayı birer puan alarak geride bıraktılar.

İlk haftaya 1-0’lık Gönyeli galibiyeti ile başlayan Gençler Birliği, Şampiyon Yenicami’ye 6-2 mağlup olan Lapta’yı konuk etti. Her iki takımın gol arayışları sonuç getirmeyince, karşılaşma başladığı gibi golsüz tamamlandı. 4’üncü dakikada, Gençler Birliği’nden Şenol Şöför ceza sahasına girerken yerden vurdu, kaleci Ali Aydemir’e çarparak yavaşlayan topu savunma oyuncuları uzaklaştırdı.

29’uncu dakikada, Lapta’nın kullandığı köşe atışı sonrasında Umut Göktaş kafa şutunu iyi vuramadı. Karşılaşmanı ilk yarısı golsüz kapandı. İkinci yarı yine karşılıklı ataklarla başladı. 63’üncü dakikada, Lapta futbolcusu Yarov Borisov Vandev kaleci ile karşı karşıya kaldı, ancak topa kötü vurunca top kaleci Ali Aydemir’de kaldı. 76’ncı dakikada, Gençler Birliği futbolcusu Nnaemeka Juvenal Uzor, ceza sahasına girerken vurdu, top üst direkten oyun alanına geri döndü. 90’ıncı dakikada, Nnaemeka Juvenal Uzor’un getirdiği topa Abdullah Kaya’nın kafa vuruşundan da sonuç çıkmadı. Karşılaşma başladığı gibi golsüz beraberlikle tamamlandı.