K-Pet 1. Lig’de haftanın panoraması

K-Pet 1. Lig’de haftanın panoraması

2 takım kayıpsız

K-Pet l.Lig’de 3.hafta maçları tamamlandı. Oynanan 7 karşılaşmanın 3 tanesini ev sahibi takımlar kazanırken, 3 tanesini de deplasman ekipleri kazandı. Beraberlikle biten tek karşılaşma ise 1-1’lik skorla Ya-lova-Esentepe karşılaşması oldu.

3.hafta sonunda 1 .ligde toplam 17 gol atıldı. En farklı galibiyetleri, kendi evinde Akıncılar’ı 4-0’la geçen Dumlu-pınar ve deplasmanda Geçitka-le’yi 4-0 geçen Hamitköy elde etti. Aynı zamanda Dumlupınar ve Hamitköy ilk puanlarını aldılar.

Şampiyonluğun en büyük favorisi Türk Ocağı Limasol, kendi sahasında Denizli’yi 2-0 mağlup ederek hem 3’de 3 yaparak liderliğini sürdürdü hem de Denizli’ye 1 .ligde ilk yenilgisini yaşattı.
iki Lefkoşa takımının karşılaştığı maçta Göçmenköy, Gençlik Gücü’nü 1-0 ile geçerken, ilk iki haftanın kayıpsız ekibi Binatlı, deplasmanda ligin puansız ekiplerinden Görneç’e 1-0’la boyun eğdi.

3’de 3 yapan bir diğer ekip Değirmenlik oldu. Ahmet Minikçe’nin öğrencileri deplasmanda Düzkaya’yı 2-1’le geçerek TOL’un ardından 2.sırada haftayı tamamladı.

takım kare as futbolcu antrenör hakem puan gol sonuc fikstur

TARAFINDAN necmi usal
KAYNAK detay