Kahraman: “Küme düşmemek için Değirmenlik maçını kazanmak zorundayız.”

Kahraman: “Küme düşmemek için Değirmenlik maçını kazanmak zorundayız.”

K-Pet 1’inci Lig’de sezon başından bu yana düşüş gösteren Dumlupınar’ın Teknik Direktörü Kılıçali Kahraman, bu hafta kendi evlerinde konuk edecekleri Değirmenlik karşısında, küme düşmemek için kazanmak zorunda olduklarını söyledi.

Dumlupınar Teknik Direktörü Kılıçali Kahraman bu hafta kendi evlerinde oynayacakları Değirmenlik maçını gazetemize değerlendirdi. Kahraman, Değirmenlik karşılaşmasının zor bir maç olacağını ifade ederek, toparlanmaya çalıştıklarını ve hedeflerinin takımlarını ayakta tutmak olduğunu söyledi.

Yönetim ve sporcular olarak aynı ciddiyet altında çalıştıklarını aktaran Kahraman, mutlaka kazanmak zorunda olduklarını, küme düşme sınırında oldukları için mutlaka Değirmenlik karşılaşmasını kazanmaları gerektiğini söyledi.

Sezon başından bu yana ilk 11 kadrosunda bulunan Mustafa, Rıdvan ve Hasan Şemmedi’in sağlık sorunları nedeniyle oyun dışı olduklarını, Eray’ın cezalı ve Arif’in de yönetim olarak oynamaması kararı aldıklarını belirten Kılıçali Kahraman, bu hafta 4 taktik antrenman yaparak kazanmak için sahaya çıkacaklarını kaydetti.

Dumlupınar taraftarlarını da sahaya davet eden Kılıçali Kahraman, taraftarları takımlarına destek olmaya davet etti.