Kartal’da hedef galibiyet

Kartal’da hedef galibiyet

Gökhan Necipoğlu: “Pazar günü zorlu bir mücadele olacağına inanıyorum. Galibiyet konusunda teknik direktörümüze ve futbolcularımıza güveniyoruz”

K-Pet Süper Lig’inde 24 puanla lider bulunan Yenicami, Pazar günü, puan cetvelinde üçüncü sırada bulunan Yeni Boğaziçi’ni konuk edecek. Kayıpsız lider Yenicami, Teknik Direktör Turan Altay, Yeni Boğaziçi de Teknik Direktör Bülent Aytaç yönetiminde Pazar günü oynanacak olan zor mücadele için hazırlanıyorlar. Her iki takımın da mağlubiyeti bulunmuyor.

Gazetemizin sorularına cevap veren Yenicami Spor Sorumlusu Gökhan Necipoğlu, hedeflerinin galibiyet olduğunu, galibiyet serisini sürdürmek istediklerini belirterek, her iki takımın da çok iyi olduğunu ve bu nedenle zor bir maç olacağını vurguladı.

Necipoğlu: “Hedef üç puan”

Necipoğlu açıklamasına şöyle devam etti:

“Yenicami olarak bu sezon da şampiyonluğu hedefliyoruz. Bu nedenle her maçımıza kazanmak için çıkıyoruz. Sekiz haftadır galibiyet serimizi sürdürdük. Bu hafta da galip gelmek istiyoruz. Hafif sakatlarımız var, ancak kadromuz geniş. Bu sorunları çözebiliriz. Pazar günü zorlu bir mücadele olacağına inanıyorum. Galibiyet konusunda teknik direktörümüze ve futbolcularımıza güveniyoruz.”