Kupa Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın

Kupa Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın

Türk Bankası Ltd.’in düzenlediği Aykut Z. Müderrisoğlu 10’uncu Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nın dün akşam oynanan final karşılaşmasında rakibi Garanti Bankası’nı 5-2 mağlup eden Limasol Türk Kooperatif Bankası, Turnuva Birincisi kupasını elde etti

Türk Bankası ve bankacılık sektörüne 50 yıl kesintisiz hizmet vermiş olan Aykut Z. Müderrisoğlu anısına düzenlenen Aykut Z. Müderrisoğlu 10’uncu Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvası dün akşam oynanan üçüncülük ve final karşılaşmalarıyla tamamlandı. Turnuva Birincisi kupasının sahibi Limasol Türk Kooperatif Bankası oldu.

Türk Bankası Ltd. tarafından düzenlenen ve yaklaşık bir aydır devam eden, Aykut Z. Müderrisoğlu 10’uncu Bankalararası Halı

Saha Futbol Turnuvası karşılaşmalarının hakemliklerini Münür Zeden, Alper Aligüllü ve Adem Şenel birlikte yaptılar. 250 kişinin heyecanla izlediği üçüncülük karşılaşmasını Alper Aligüllü,

final karşılaşmasını ise Adem Şenel yönetti.

üçüncülük İş bankasinin

Küçük Kaymaklı Muhtar Yusuf Halı Sahası gerçekleşen turnuvanın üçüncülük karşılaşması saat 17:00’de başladı.

Normal süresi 4-4 tamamlanan karşılaşmanın galibini penaltı atışları belirledi ve penaltı atışlarında rakibi İktisat Bankası’nı 16-15 mağlup eden Türkiye İş Bankası, turnuvanın üçüncüsü oldu.

şampİyon Limasol

Aykut Z. Müderrisoğlu 10’uncu Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nın final karşılaşması ise saat 20:00’de başladı.

Rakibi Garanti Bankası’nı 5-2 mağlup eden Limasol Türk Kooperatif Bankası, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda da şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

yaptığı Aykut Z. Müderrisoğlu 10. Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda başarılı olan takım ve futbolculara ödülleri, final karşılaşması sonrasında törenle verildi.

Turnuva Birincisi Limasol Türk Kooperatif Bankası’na kupasını merhum Aykut Müderrisoğlu’nun eşi Ayla Müderrisoğlu verdi.

Turnuva İkincisi Garati Bankası, kupasını Türk Bankası Ltd. Genel Müdürü Yunus Rahmioğ-lu’nun elinden aldı.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda da Turnuva Üçüncüsü olan Türkiye İş Bankası’na kupasını Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz’ın verdi.

Turnuvanın En Centilmen Takımı Şekerbank olurken; 18 gol atan CreditWest futbolcusu İbrahim Özcoşar ise, turnuvanın Gol Kralı unvanını elde etti.