Lapta çıkış arıyor

Lapta çıkış arıyor

Süper Lig’de 1 beraberlikle son sırada yer alan Lapta takımı, 7. haftada karşılaşacağı Gönyeli maçı ile artık çıkışa geçmek istiyor. Lapta Teknik Direktörü Erdinç Akyulaf bu anlayışla Gönyeli maçına odaklandıklarını belirtti.

Süper Lig’de ligin en alt sırasında kalan Lapta takımı 7. haftada ağırlayacağı Gönyeli maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. Lapta Teknik Direktörü Erdinç Akyulaf, 9 kasım Pazar günü oynayacakları maç için hafta için her gün antrenman yaptıklarını ve yarın yapacakları son antrenman ile Gönyeli hazırlıklarını tamamlayacaklarını belirtti.

Akyulaf: Birebir rakibimize karşı oynayacağız

Lapta teknik direktörü Erdinç Akyulaf artık bir çıkış yakalamak ve en at sıradan kurtulmak istediklerini belirterek bire bir rakipleri konumundaki Gönyeli maçını çok ciddiye aldıklarını ifade etti. Akyulaf şöyle devam etti: “Gönyeli bizim bire bir rakibimiz konumundadır. Yenen bir adım öne geçecek. Futbolcularımız da bunun bilincindedir. Artık çıkış yapmak istiyoruz. Borisov Vandev’in hafif bir sakatlığı var. Durumu bugün veya yarın belli olacak. Orhan ise kırmızı kart cezalısıdır. Bunun dışında başka bir eksiğimiz yok. Artık Gönyeli maçına odaklandık. Bir galibiyet, her şeyi değiştirebilir. Dolayısı ile hedef galibiyettir.”

TARAFINDAN hüseyin köprülü
KAYNAK havadis