Lefke, DTB maçına hazırlanıyor

Lefke, DTB maçına hazırlanıyor

Davulcu: Doğan iyi bir takım. İyi bir maç olacağını düşünüyorum. Pazartesi antrenmana başladık. Bugün ve yarın da idman yapıp, maç saatini bekleyeceğiz. Eksik olan üç futbolcumuzun yerini genç takımdan dolduracağız. Üç puan için elimizden geleni yapacağız.”

K-Pet Süper Lig’inde zirvede yer alan Lefke, Cumartesi günü Girne’de karşılaşacağı Doğan Türk Birliği için Pazartesi günü Teknik Direktör Toygar Davulcu yönetiminde çalışmaya başladı. Üç hafta üst üste galip gelen Lefke, dördüncü haftada üç puan için Girne deplasmanında mücadele edecek. Davulcu gazetemizin sorularına verdiği yanıtta, “Deplasmana alıştık. Deplasman bizi korkutmuyor, ancak sakatlıklar düşündürüyor. Bu hafta Aykut, Rahmi ve Fırat yine yok, DTB’ne eksik kadroyla gideceğiz, ancak eksik kadroyla da kazanmayı bilmemiz gerekir” diye konuştu.

Davulcu: “Hedef galibiyet”

Davulcu açıklamasına şöyle devam etti:

“Daha önceki söyleşilerimizde de belirttiğim gibi bu sezon zirveye oynamayı hedefledik ve bu hedef için her maçı kazanmamız gerektiğinin bilinci içindeyiz. Bu açıdan baktığımızda Girne deplasmanına da galip gelmek için gideceğiz.