Mağusa hakemleri boş durmuyor

Mağusa hakemleri boş durmuyor

Fizik kondisyonlarına ve günlük yaşamlarına dikkat etme bilinci ile hareket ettiklerini belirten Mağusa bölgesi hakemleri bu konuda işlerini sıkı tutmaya devam ediyorlar.

Ülkemiz futbolunda en çok eleştirilen kesimlerden olan hakemlerimiz her şeye rağmen yaptıkları işten zevk aldıklarını ve işlerini ciddi bir şekilde sürdürdüklerini her fırsatta dile getirmeye devam ediyorlar.

Özellikle hakem yetiştirme konusunda ciddi adımlar atan KTFF ve onun kurullarından biri olan MHK iş birliğinde düzenlenen kurslar ve seminerlerle hem yeni hakemler yetiştirme hem de var olan hakemleri geliştirme adına düzenli çalışmalar devam ediyor.

“İşimize dört elle sarılıyoruz”

Hakem olduktan sonra fizik kondisyonlarına ve günlük yaşamlarına dikkat etme bilinci ile hareket ettiklerini belirten Mağusa bölgesi hakemleri de bu konuda işlerini sıkı tutmaya devam ediyorlar. Merkez olan başkent Lefkoşa’dan uzak olsalar da antrenman programlarını harfi harfine büyük bir ciddiyetle yerine getirdiklerini belirten hakemler çalışma tempolarını sıkı tutuyorlar.

A Klasman hakemlerinden Timur Ercan Bodi nezaretinde antrenmanlar 2 A Klasman, 3 B Klasman, Uzman hakemler ve aday hakemlerin katılımıyla DAÜ Stadı’nda salı ve perşembe günleri yapılıyor.

TARAFINDAN gökmen bolkan
KAYNAK havadis