MTG’de hedef galibiyet

MTG’de hedef galibiyet

Oraloğlu: “Serdarlı’da mücadelesi yüksek bir maç olacak. Zor bir deplasmana gidiyoruz, ancak iyi futbol oynayarak galip gelmek istiyoruz.”

K-Pet Süper Lig’de iki haftadır galip gelen Mağusa Türk Gücü (MTG) Pazar gün Serdarlı deplasmanında Serdarlı ile oynayacak. Altı puanla yedinci sırada yer alan sarı yeşilli takım ile beş puanla dokuzuncu sırada yer alan Serdarlı arasında bir puan fark bulunuyor. MTG teknik direktörü Ali Oraloğlu gazetemizin sorularına verdiği yanıtta, iki haftadır galip geldiklerini, galibiyet zincirine yeni halkalar ekleyerek seri oluşturmak istediklerini belirterek, Serdarlı’da zor bir maçın olacağına inandığını vurguladı.

Oraloğlu: “Zor bir deplasmana gidiyoruz”

Oraloğlu açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

“İki haftadır üst üste aldığımız galibiyetler, moral ve motivasyonumuzu artırmış bulunuyor. Her geçen gün daha iyi oluyoruz. Serdarlı deplasmanına dört antrenmanla hazırlanıyoruz. Serdarlı iyi bir takım. Serdarlı’da mücadelesi yüksek bir maç olacak. Zor bir deplasmana gidiyoruz, ancak iyi futbol oynayarak galip gelmek istiyoruz. Üç puanı kazanmak için elimizden geleni yapacağız.”