MTG’den Yasin bombası

MTG’den Yasin bombası

Süper Lig ekiplerinden Mağusa Türk Gücü, Küçük Kaymaklı’nın yıldız kanat oyuncusu Yasin Kurt transferinde sona yaklaştı. İki kulübün prensipte anlaştığı belirtilirken, MTG yönetiminin oyuncunun transfer bedelinde K.Kaymaklı kulübünden indirim istediği ve dün akşam iki kulüp başkanı yemekte buluşarak bu transferi son kez masaya yatırdığı öğrenildi

K.Kaymaklı başkanı Ali Başman yıldız oyuncu için 80 bin sterlin isterken MTG başkanı Şükrü Şemmedi 50 bin sterlin teklif etti. MTG yönetimi oyuncunun transfer bedelinde K.Kaymaklı kulübünden indirim istediği ve olumlu cevap aldığı öğrenildi

Süper Lig ekiplerinden Mağusa Türk Gücü, Küçük Kaymaklı’nın yıldız oyuncusu Yasin Kurt’u renklerine bağlama aşamasında son noktaya geldi.

Dün MTG başkanı Şükrü Şemmedi, Küçük Kaymaklı başkanı Ali Başman’ı arayarak Yasin Kurt’u istedi. Bu isteğe red cevabı veren Ali Başman gün içerisinde Yasin Kurt’un kendisi ile görüşüp ayrılmak istemesinden sonra yıldız oyuncunun transferine onay verdi.

İki kulüp başkanı bu gelişme sonrası yeniden görüşülerken rakamlarda anlaşamadılar. K.Kaymaklı başkanı Ali Başman yıldız oyuncu için 80 bin sterlin isterken MTG başkanı Şükrü Şemmedi 50 bin sterlin teklif etti. MTG yönetimi oyuncunun transfer bedelinde K.Kaymaklı kulübünden indirim istediği ve kulüpten son yanıtı beklediği ve iki başkanın dün akşam bir yemekte bir araya gelerek bu transferi bitirme aşamasına geldikleri öğrenildi.

K.Kaymaklı yönetiminin Yasin için 50 bin sterlini kabul edeceği gelen bilgiler arasında oldu.

KAYNAK Detay