Ocak’ta Aksel şoku

Ocak’ta Aksel şoku

Bu sezon 1 .ligde şampiyonluk hedefi ile sezonu açan ve güçlü bir kadro kuran Türk Ocağı’nda şok üstüne şok yaşanmaya devam ediyor.

Önce sezona başlarken genç sol bek oyuncusu İsmet’in halı sahada sakatlanarak çapraz bağ yırtığından dolayı ameliyat olmasından sonra geçen hafta antrenmanda Yunus’un sakatlığı moralleri bozdu. Antrenmanda sakatlanan yunusun menüsküs olduğu ve bu hafta ameliyat olarak 4-5 hafta sonra sahalara döneceği açıklandıktan sonra bu kez Aksel şoku sarı siyahlı camiayı vurdu.

Önceki gün oynanan Hamitköy maçının 34. Dakikasında ayağı çime takılan ve dizi dönen başarılı orta saha oyuncusu Aksel acı içerisinde oyunu terk ederken dün yapılan doktor kontrolünde çapraz bağları kopardığı teşhisi kondu. Yıldız oyuncu ve Türk Ocağı camiası gelen bu kara haber ile yıkılırken alınan galibiyet sevinci hüzne dönüştü. Aksel’in tam durumunun bugün çekilecek olan MR’dan sonra belli olacağı açıklanırken şimdilik dok- torun teşhisi ile yıldız oyuncunun büyük ihtimal sezonu kapattığı açıklandı.

Türk Ocağı’nda ardı ardına gelen şansız sakatlıklar yüzünden moraller oldukça bozulurken bu uğursuz günlerin geride kalması için kurban kesilmesi düşünülüyor.