Oshan: “Hedef ilk beş”

Oshan: “Hedef ilk beş”

Caner Oshan: “Çok yararlı bir kamp yapıyoruz. Hava çok soğuk, ama günde çift idman yapıyoruz. Futbolcularımın çalışmasından memnunum. İkinci devreye çok iyi bir şekilde başlayacağımıza inanıyorum.”

K-Pet Süper Lig’inde ilk devreyi üçüncü sırada tamamlayan Doğan Türk Birliği (DTB), ikinci devre için hazırlıklarını sürdürüyor. DTB bu amaçla daha da iyi bir hazırlık yapmak için 4 Ocak’tan itibaren Antalya’da kamp yapıyor. Emir Grubu Otelleri’nde kalan Doğan Türk Birliği günde çift idman yapıyor. Antalya’da devam eden KTSYD Gelişim Semineri’nde dün buluştuğumuz DTB Teknik Direktörü Caner Oshan, gazetemizin sorularına verdiği yanıtta “Pazar gün tamamlanacak olan kamptan çok memnunuz. Havanın çok soğuk olmasına rağmen futbolcuların çalışma azmi ve performansından memnunum” dedi.

Oshan: “Hedef ilk beş”

Caner Oshan açıklamasına şöyle devam etti:

“K-Pet Süper Lig’inde ilk devrede bulunduğumuz yerden memnunuz. Sezon sonunda hedefimiz süper ligde ilk beş içinde olmak ve Kıbrıs Kupası’nı kazanmaktır. İşte bu hedeflere ulaşabilmek adına Antalya’da kampta bulunuyoruz. Hava çok soğuk, ama günde çift idman yapıyoruz. Futbolcularımın çalışmasından memnunum. İkinci devreye çok iyi bir şekilde başlayacağımıza inanıyorum.”