Özçelik: “Söz konusu rakamlar hayal ürünüdür”

Özçelik: “Söz konusu rakamlar hayal ürünüdür”

Mağusa Türk Gücü sporcu sorumlusu ve basın sözcüsü Tolga Özçelik, yapmış olduğu açıklama ile bugün Kıbrıs gazetesinde çıkan haberleri yalanladı.

Özçelik yapmış olduğu açıklama ile “Bugün Kıbrıs gazetesinde çıkan transfer haberinde geçen rakamların, benim gazeteye yapmış olduğum açıklamalarla ilgisi alakası yoktur. Ben Yasin Kurt konusunda Küçük Kaymaklı pazarlıklarımızın sürdüğünü söyledim. Fiyat konusunda Kaymaklı’nın önerdiği fiyatın hiç bir açıklamada bulunmadım. Söz konusu rakamlar tamamen hayal ürünü olmakla birlikte gerçekle uzaktan yakından alakası bulunmamaktadır” dedi.

Transfer konusunda da  açıklamalarda bulunan Özçelik, dört yabancı denediklerini ve bu yabancıların forvet ve orta saha bölgesinde olduğunu söyledi. Teknik Direktör Ali Oraloğlu’nun seçeceği yabancılarla devam edileceğini söyleyen Özçelik, yerli transfer konusunda Küçük Kaymaklı ile Yasin ve Mormenekşe ile de  Kağan için pazarlıkl halinde olduklarını söyledi ve hedeflerinin play-out oynamadan ligi tamamlamak olduğunu bildirdi.