Sakatlıklar kurban kestirdi

Sakatlıklar kurban kestirdi

Türk Ocağı Başkanı Fahri Altınör, sezon başından bu yana yaşanan sakatlıkların son bulması temennisi ile dün Pia-Bella Sahası’nda kurban kestirdi.

Türk Ocağı Başkanı Fahri Altınör, meydana gelen sakatlıkların son bulması temennisi ile kurban kestirirken, teknik direktör Hasan Topaloğlu yaptığı konuşmada, “Şampiyonluğumuzla taçlanacak, daha fazla sakatlıkların yaşanmadığı bir sezon diliyorum” dedi

2014-15 futbol sezonuna yapılan nokta transferlerin yanı sıra, yedek kulübesinde süre almayı bekleyecek kaliteli alternatif futbolculardan oluşan zengin kadro ile giren Türk Ocağı bunun semeresini, ilk haftada yerleştiği liderlik koltuğundan, son haftaya kadar inmeyerek gördü. Hem de, aralarında ilk 11’in olmazsa olmazları konumunda olan futbolcuları Selahi Hoca, İsmet Düzce, Yunus Emre İleri, Aksel Kaptanoğlu, Nurcan Gacaroğlu ve Hüseyin Haşimoğlu’nun, gerek “zemine” ve gerekse “darbeye” bağlı nedenlerle sakatlanmalarına rağmen.

Başkan Altınör kurban kestirdi

Türk Ocağı Başkanı Fahri Altınör, çok ciddi lig mücadelesinin verildiği bu süreçte gündeme gelen ve takım içerisinde kadro handikabı yaratmaya neden olacak boyutlara ulaşmasından kaygı duyulan sakatlıklar için son olarak kurban kesti.

Türk Ocağı’nın, yarın Akıncılar ile oynayacağı karşılaşma ile ilgili dün Pia-Bella Sahası’nda yaptığı hazırlık sonrasında başkan Altınör yaşanan sakatlıkların son bulması temennisi ile dün kurban kestirdi.

Sakatsız bir sezon

Sakatlık geçiren Aksel Kaptanoğlu, Nurcan Gacaroğlu ve Hüseyin Haşimoğlu’nun da katıldığı merasimde, teknik ekip ve futbolcuların alınlarına kurban kanı sürülürken, teknik direktör Hasan Topaloğlu yaptığı konuşmada, şampiyonluğumuzla taçlanacak, sakatlıkların yaşanmadığı bir sezon geçirmelerini diledi.

Aksel ameliyat olacak

Sezonun ikinci haftasında oynanan Hamitköy karşılaşmasında sağ ayak dizi ön çapraz bağının yanı sıra, iç menüsküs kıkırdağında, tama yakın yırtılma meydana gelen Aksel Kaptanoğlu, 28 Ekim Salı günü, Dr. Hüseyin Kalgay tarafından Girne Akçiçek Hastanesi’nde ameliyat edilecek.

TARAFINDAN coşkun kutay
KAYNAK havadis