Spor Toto Süper Lig’de sürpriz ayrılık!

Spor Toto Süper Lig’de sürpriz ayrılık!

Gençlerbirliği, teknik direktör Mustafa Kaplan’la yollarının ayrıldığını resmen duyurdu ve çalışmaları için teşekkür etti.

Gençlerbirliği, teknik direktör Mustafa Kaplan’la yolların ayrıldığını resmen duyurdu. Resmi siteden yapılan açıklama şöyle;

“Takımımızın sezon başı çalışmalarının başlangıcından günümüze kadar teknik direktörlük görevinde bulunan Mustafa Kaplan talebeleriyle vedalaşarak görevinden ayrıldı. Çalışma süresi boyunca uyumlu bir futbolcu grubuyla yola çıktığını ifade eden Kaplan, şunları söyledi:

“KALBİM DAİMA GENÇLERBİRLİĞİ’NİN YANINDA OLACAKTIR”

“Gençlerbirliği daima benim yuvamdır. Bugüne kadar sizlerle aramda herhangi bir problem ve kırgınlığım olmadı. Profesyonelliğin içinde olağan değişimler bunlar. Başka zaman başka yerde yine bir araya gelebiliriz. Ben size hakkımı helal ettim. Sizlerde hakkınızı helal edersiniz. Şimdilik ayrıldığım bu camiada yeniden görev verilirse yine işimizin başında oluruz. Kalbim daima Gençlerbirliği’nin yanında olacaktır”

Takımımızın başında yaklaşık iki ay süreyle yardımcılarıyla ter döken Mustafa Kaplan ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyoruz.”