Türk Ocağı’nda hedef galibiyet

Türk Ocağı’nda hedef galibiyet

Topaloğlu: “Pazar gün Akıncılar’ı konuk edeceğiz. Hedefimiz galip gelmek. Akıncılar da iyi bir takım. İyi mücadele eden bir takım. Galip gelmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.”

K-Pet Birinci Lig’inde lider bulunan Türk Ocağı Limasol (TOL), Pazar günü konuk edeceği Akıncılar için çalışmalarını Teknik Direktör Hasan Topaloğlu yönetiminde sürdürüyor. Pazartesi ve dün idman yapan Türk Ocağı, Çarşamba ve Cuma günü de iki antrenman yapıp, maç saatini bekleyecek. Topaloğlu gazetemizin sorularına verdiği yanıtta, Birinci Lig’in başlamasından bu yana takımdaki sakatlıkların büyük dezavantaj olduğunu, takımın revire döndüğünü belirterek, buna rağmen galibiyet serisini devam ettirmelerinden çok memnun olduğunu belirtti.

Topaloğlu: “Hedef üç puan”

Topaloğlu, açıklamasına şöyle devam etti:

“Yeni sezonda galibiyet serimizin devam etmesinden çok memnunum. Ancak sakat futbolcularımızın çokluğu bizi üzüyor. Şu anda Aksel, Hüseyin, İsmet, Murat, Salahi ve Yunus sakat bulunan futbolcularım. Bu dezavantajımıza rağmen takımımız başarılı. Pazar gün Akıncılar’ı konuk edeceğiz. Hedefimiz galip gelmek. Akıncılar da iyi bir takım. İyi mücadele eden bir takım. Galip gelmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.”