TVF Pro Beach Tour’a KKTC damgası!

TVF Pro Beach Tour’a KKTC damgası!

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından; Beşiktaş Belediyesi ana sponsorluğunda, Ortaköy Gelişim Grubu işbirliği ve Rexona, Sütaş, Alem FM ile Lig Radyo’nun sponsorluğunda düzenlenen TVF Pro Beach Tour 2014’ün Beşiktaş Cup etabı bugün (14 Eylül) oynanan karşılaşmalarla sona erdi.

ERKEKLERDE KKTC FİNALİ

Erkeklerde şampiyonluk sporcularımız Ali Osman Nurettin – Kemal Derebey ikilisini finalde 2-0 yenen diğer sporcularımız Hakan Göğtepe – Girol Eryıldız ikilisinin oldu. Soner Erdoğmuş – Emir Akdoğan ikilisi ise üçüncülüğe ulaştı.

Bayanlarda Vorlova Misela-Kristel Kiens ikilisini finalde 2-1 mağlup eden Fatma Yıldırım – Burcu Atasoy ikilisi şampiyonluğa ulaştı. Üçüncülük ise Bahanur Şahin – Ceren Atilla ikilisinin oldu.

Ödül töreni

Bugün oynanan karşılaşmaların ardından dereceye giren takımlara ödülleri de verildi.

Erkeklerde şampiyon olan gururumuz Hakan Göğtepe – Girol Eryıldız ikilisine şampiyonluk kupasını ve madalyalarını TVF Başkanı Özkan Mutlugil ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar verdi.

İkinci ise sporcularımız Ali Osman Nurettin – Kemal Derebey ikilisinin kupasını ve madalyalarını Beşiktaş Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıfat Örnek ve Ortaköy Gelişim Grubu Dernek Başkanı Tezcan Köse verdi.

Üçüncü Soner Erdoğmuş – Emir Akdoğan ikilisine ise kupasını ve madalyalarını TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yönetmeni Sezgin Eren ve Ortaköy Gelişim Grubu Derneği Genel Sekreteri ve Sponsor Vizyon Genel Müdürü Murat Şen verdi.

Bayanlarda şampiyon olan Fatma Yıldırım-Burcu Atasoy ikilisine şampiyonluk kupasını ve madalyalarını TVF Başkanı Özkan Mutlugil ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar verdi.

İkinci olan Vorlova Misela-Kristel Kiens ikilisine kupasını ve madalyalarını Beşiktaş Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıfat Örnek ve Ortaköy Gelişim Grubu Dernek Başkanı Tezcan Köse verdi

Üçüncü olan Bahanur Şahin-Ceren Atilla ikilisi ise kupasını ve madalyalarını TVF Plaj Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci ve Sütaş Entegre Pazarlama Koordinatörü Eylem Soyluoğlu Karakaş’ın elinden aldı.

Ayrıca TVF Başkanı Özkan Mutlugil, turnuvaya olan katkılarından ötürü Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’a plaket verdi.