Yeni Boğaziçi memnun

Yeni Boğaziçi memnun

Aytaç: “Lapta karşısında istediğimiz futbolu ikinci yarıda ortaya koyabildik. Galibiyet elde ettik ve bu galibiyetleri seriye bağlamamız gerekir. Daha iyi olmak için daha çok çalışacağız.”

K-Pet Süper Lig’inde üçüncü hafta mücadelesinde Lapta’yı deplasmanda son dakika attığı golle 2-1 yenen Yeni Boğaziçi, bu hafta Pazar günü kendi evinde oynayacağı Serdarlı maçı için Teknik Direktör Bülent Aytaç yönetiminde hazırlıklara başladı. Süper Lig’de 5 puanla yedinci sıradan altıncı sıraya yükselen Yeni Boğaziçi’nin teknik direktörü Aytaç gazetemizin sorularına verdiği yanıtta gol pozisyonu bulduklarını, ancak son vuruşu yapamadıklarını belirtirken, galibiyet serisini oluşturmaları gerektiğini vurguladı.

Aytaç: “Hedef üç puan”

Teknik Direktör Bülent Aytaç açıklamasına şöyle devam etti:

“Üç hafta sonunda lig cetvelinde bulunduğumuz altıncılıktan ve ilk galibiyetimizden memnunum. İstediğim performansı tam olarak göremedim, ancak sakat olarak oynayan futbolcularımız vardı. Lapta karşısında istediğimiz futbolu ikinci yarıda ortaya koyabildik. Galibiyet elde ettik ve bu galibiyetleri seri olarak uzatmamız gerekir. Daha iyi olmak için daha çok çalışacağız. Bu hafta Pazar günü Serdarlı ile yerimizde oynayacağız. Serdarlı iyi direnen bir takım. Zor bir maç olacağını düşünüyorum. Serdarlı için dün hazırlıklara başladık. Dört antrenman yapacağız. Galip gelmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.”