Yeni Boğaziçi üç puan peşinde

Yeni Boğaziçi üç puan peşinde

Bülent Aytaç: “Yeni Boğaziçi’nde zor bir mücadele olacak. Biz kendi yerimizde ve seyircimiz önünde galip gelmek için çalışacağız.”

K-Pet Süper Lig’inde beşinci hafta başkentte Çetinkaya ile 1-1 berabere kalan Yeni Boğaziçi, Pazar günü kendi evi ve seyircisi önünde Bostancı Bağcıl’la oynayacak. Süper ligde yedi puanla sekizinci sırada yer alan Yeni Boğaziçi, Bostancı Bağcıl için Salı günü ve dün çalıştı.

Haberal Kıbrıslı’nın sorularına yanıt veren teknik direktör Bülent Aytaç, yarın son antrenmanı yapıp, maç saatini bekleyeceklerini belirtirken, kendi yerlerinde üç puan almaları gerektiğini vurguladı.

Aytaç: “Hedef galibiyet”

Bülent Aytaç açıklamasına şöyle devam etti: “Bu hafta Pazar günü kendi yerimizde ve seyircimiz önünde Bostancı Bağcıl ile karşılaşacağız. Takımımızın Süper Lig’deki konumundan memnunuz. Hedefimiz bulunduğumuz konumdan daha yukarılara çıkmaktır. Bu nedenle galip gelmek zorundayız. Bostancı Bağcıl’ın iki puanla 10’uncu sırada bulunması kadrosuna göre ters orantılıdır. Bostancı Bağcıl çok iyi bir takım. Yeni Boğaziçi’nde zor bir mücadele olacak. Biz kendi yerimizde ve seyircimiz önünde galip gelmek için çalışacağız.”