Yenilmezlikleri ne kadar sürecek?

Yenilmezlikleri ne kadar sürecek?

6. hafta öncesi ligde yenilgi yüzü görmeyen takım sayısı 5 iken, Yenicami’nin D. Türk Birliği’ni 3-1 mağlup etmesi ile bu sayı 4’e düştü. 6 hafta sonunda Yenicami, K.Kaymaklı, Mormenekşe ve Y. Boğaziçi mağlubiyet yüzü görmeyen ekipler oldular.

Süper Lig’de yenilgisiz 4 takımın aksine 1. Lig’de bu sayı 2’ye düştü. Lider T. Ocağı ve dördüncü sıradaki Esentepe 6. hafta sonu itibarı ile yenilgi yüzü görmediler

Süper Lig’de 6. hafta birbirinden zorlu maçlar oynanırken, heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor.

6.hafta öncesi ligde yenilgi yüzü görmeyen takım sayısı 5 iken, Yenicami’nin D.Türk Birliği’ni 3-1 mağlup etmesi ile bu sayı 4’e düştü. 6 hafta sonunda Yenicami, K.Kaymaklı, Mormenekşe ve Y.Boğaziçi mağlubiyet yüzü görmeyerek taraftarlarını sevindirdiler.

Bu 4 takım arasında lider Yenicami 6 maçta 6 galibiyet ile yoluna kayıpsız devam ediyor. Takipçisi K.Kaymaklı ise 5 galibiyet ve 1 beraberlikle zirve yarışını sürdürüyor. Geçmiş yıllarda zaman zaman sıkıntılı süreçler yaşayan Mormenekşe ve Y.Boğaziçi takımları ise 2014-2015 sezonunun parlayan ekipleri oldular. Üçüncü sıradaki Mormenekşe’nin 4 galibiyet ve 2 beraberliği bulunuyor. Y.Boğaziçi takımı 6.sırada olmasına karşın hiç mağlup olmadı ve 2 galibiyet 4 beraberlik bir performans ortaya koydu.

ocak

1. Lig’de iki takım kaldı

Süper Lig’in aksine 1.Lig’de 6.hafta itibarı ile mağlubiyet yüzü görmeyen daha az oldu. T.Ocağı ve Esentepe takımları hiç mağlup olmayan ekipler oldular. T.Ocağı 6 maçta 6 galibiyet ile liderlik koltuğunda otururken, dördüncü sıradaki Esentepe’nin 4 galibiyet ve 2 beraberliği bulunuyor.

TARAFINDAN hüseyin köprülü
KAYNAK havadis